Oferujemy Państwu najkrótszy termin współpracy na rynku. Nie wiążemy się długą umową pozycjonowania strony internetowej. Stwierdziliśmy, że 3 miesiące to wystarczający okres abyś mógł stwierdzić czy jesteśmy godni zaufania i skuteczni w pozycjonowaniu.

Co zrobimy przez 3 miesiące?

Wyszukamy słowa o różnej ilości wyszukiwania, jedne łatwe inne trudniejsze, więc i czas oczekiwania naszej pracy inny. Będziemy pozycjonować Twoją stronę i przez ten okres próby zrobimy wszystko aby w jak najkrótszym czasie pozyskać dla Ciebie jak najwięcej klientów. Wszystko będzie widoczne w statystykach strony. Odczujesz to także po ilości przeprowadzonych rozmów telefonicznych czy otrzymanych wiadomościach email. Skierujemy do Ciebie klientów jednak to czy ich pozyskasz zależy wyłącznie od Ciebie – jakości oferowanych usług i ich cennika.

Wynajmiesz specjalistów SEO, żeby zwiększyli „organiczny” ruch, reszta Twojego sukcesu zależy od marketingu Twojego biznesu.

Najczęściej wybierają nas świadomi klienci – Ci, którzy mają ogólną wiedzę na temat pozycjonowania stron, więc jeśli nie znasz się na tym – tymbardziej powinieneś wybrać agencję SEO Hack. Zlecasz usługę, liczysz na efekt, nie musisz wiedzieć czegokolwiek na temat pozycjonowania – Hack wie

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>