W ramach marketingu medycznego robimy wszystko, aby wzmocnić markę i zwiększyć sprzedaż. W tym celu zaplanujemy i wdrożymy odpowiednią dla Ciebie strategię. Możemy poprowadzić Cię od początku – od rejestracji domeny, hostingu, robienia strony, logo po późniejszy marketing Twoich usług medycznych poprzez pozycjonowanie, kampanie PPC w wyszukiwarkach czy platformach społecznościowych.

Preferujemy stosowanie agresywnego marketingu, dzięki czemu osiągamy szybkie wyniki i Twoje usługi medyczne nabierają popularności z czasem nie tylko w internecie.

Tworzymy strony internetowe dla klientów biznesowych. Wspieramy rozwój firm poprzez promowanie marek w sieci. Współpracujemy z przedsiębiorcami, którzy wiedzą, że dziś – w nowoczesnym świecie sprzedaż rozpoczyna się właśnie w Internecie. Chcemy by nasze projekty były jak najlepszym wsparciem efektywnej sprzedaży, dlatego tworząc je zawsze dokładnie analizujemy potrzeby naszych klientów.

Pomagamy przedsiębiorcom rozpoczynającym promowanie swoich produktów i usług. Tworzymy spójny system identyfikacji wizualnej. Dzięki dopracowaniu wszystkich jego elementów firma tworzy spójny obraz swego wizerunku oraz przekazuje najważniejsze wartości budowanej marki.

Przykładowe sprzedane przez nas logotypy dla instytucji medycznych:

logologo weterynarza logo dla weterynarza

 

Projektujemy i uruchamiamy sklepy internetowe  na dynamicznie rozwijającym się w Polsce rynku e-commerce. Pomagamy polskim przedsiębiorcom w wykorzystaniu szansy na rozwój sprzedaży w Internecie. Może to być wykorzystane dla apteki lub sprzedaż abonamentów medycznych.

Zajmujemy się zintegrowaną promocją marki w internecie. Począwszy od analizy marketingowej, przez przygotowanie strategii i jej wdrożenie na takich polach jak: optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych (SEO/SEM), reklama kontekstowa i bannerowa, promocja w social media (facebook, twitter, instagram, pinterest, g+ oraz wielu innych).

Strategię marketingu medycznego dostosowujemy do przeznaczonego budżetu. Zapraszamy do współpracy.