Jak daleko można się posunąć, by być lepszym od konkurencji? Niektórzy są skłonni do ekstremalnych czynności, aby upewnić się, żeby biznes pozostał na szczycie.

David Draper legalnie zmienił swoje nazwisko na „David Better”, by mógł zachować imię swojej praktyce stomatologicznej Dental „Better”.

David zaczął Better Dental w Apex cztery lata temu. Już po kilku miesiącach, lokalni stomatolodzy narzekali na Rady Nadzorczej Północnej Karoliny na nazwę jego biznesu.

„Oni twierdzą, zgłaszając do Rady Nadzorczej, że nazwa „Better Dental”, dała nam nieuczciwą przewagę na rynku,” powiedział David. „To ludzie przychodzą do nas z powodu naszej nazwy.”

Rada wszczęła dochodzenie i nakazał Davidowi, aby zmienił tę nazwę firmy, zamknął swoją stronę internetową, a także zmienił swoje logo.

„Zbudowaliśmy markę, zainwestowaliśmy dużo pieniędzy i włożyliśmy wiele wysiłku i wiary w rozwój Better Dental”, mówi David.

Na rozprawie jeden z prawników zwrócił uwagę Dawidowi: „Hej to szkoda, że nie nazywasz się Better. Imię i nazwisko zawsze jest uczciwą grą.”

Dał Dawidowi dobry pomysł. Porozmawiał ze swoim prawnikiem i postanowił legalnie zmienić swoje nazwisko na Better, żeby mógł zachować nazwę „Better Dental” na zawsze.

„Na początku moja żona nie była z tego zadowolona, delikatnie mówiąc,” powiedział David.
Żona i dzieci Davida wciąż mają na nazwisko Draper. David przyznaje też, że ciężko było mu się przestawić, przyzwyczaić się do nowego nazwiska Better.

„Wciąż przedstawiam się jako Dr. David Draper, tak jak robiłem to przez wiele lat. Aby powiedzieć” Dr Better „zajmuje mi chwilę”.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>